שלום, אורח

חייבים לתת לי הפסקה?
חייבים לתת לי הפסקה?
האם המעסיק מחוייב לתת לי 45 דק הפסקה ביום עבודה של 6 שעות? אני בת 17.4 ומקבלת הפסקה של 20 דק ביום עבודה. אני מעניינת להתלונן למעסיק על הזכות שלי.... המשך חייבים לתת לי הפסקה?
דורשים מאיתנו לעבוד בהפסקה
דורשים מאיתנו לעבוד בהפסקה
אנחנו מקבלים חצי שעה הפסקה לכל משמרת, כאשר לרוב אין מי שיחליף אותנו בקבלה ואנחנו הולכים לשבת על הבר ואם מגיעים אורחים אנחנו צריכים להפסיק הכל ולחזור לעבוד.... המשך דורשים מאיתנו לעבוד בהפסקה
צריך לשלם על ההפסקה?
צריך לשלם על ההפסקה?
אני עובדת בין 7 ל 8 שעות כפקידת קבלה האם ההפסקה היא על חשבוני או על חשבון המעסיק? כמה זמן מגיע? והאם אפשר לצאת מחוץ למקום העבודה? תודה מראש. רחל.... המשך צריך לשלם על ההפסקה?
משלמים על הפסקה?
משלמים על הפסקה?
שאלה שעות עבודה ביום 9 שעות כולל הפסקה או 8.5 שעות מה החוק משלמים על 8.5 שעות ובגין חצי שעה הפסקה ללא תשלום (הפסקה מחוץ למשרד) תודה מראש.... המשך משלמים על הפסקה?
הפסקה לצורך שאיבת חלב
הפסקה לצורך שאיבת חלב
שלום, אני עובדת 7 שעות 5 ימים בשבוע, חזרתי מחופשת לידה, במשרד בו אני עובדת אין הפסקות. האם אני רשאית לצאת להפסקה ע"מ לשאוב חלב? אם כן ע"ח מי ההפסקה הזו? ... המשך הפסקה לצורך שאיבת חלב
הפסקות

ביום עבודה של לפחות שש שעות, תופסק העבודה למנוחה וארוחה ל3/4 שעה לפחות (ביום שישי ובערב חג לחצי שעה לפחות) במהלך הפסקה זו מותר לעובד לצאת ממקום העבודה אלא אם נוכחותו במקום העבודה היא הכרחית והמעביד דרש ממנו להישאר. זמן הפסקה זו הוא לא חלק משעות עבודה אלא אם המעביד דרש מהעובד להישאר בעבודה כאמור.
הפסקות קצרות להחלפת כוח ואוויר, מוסכמות על ידי המעביד - הן חלק משעות העבודה, והמעביד חייב לשלם עבורן שכר.
לאחרונה חוקק "חוק השירותים" אשר הוסיף סעיף לחוק שעות העבודה והמנוחה המחייב את המעסיק לספק לעובד שלו זמן הפסקה וגישה לשירותים.