שלום, אורח

איך מחשבים ימי חופשה?
איך מחשבים ימי חופשה?
אני עובדת לפי שעות ורשום לי בתלוש האחרון שמגיע לי 6 ימי חופשה. כמה כסף מקבלים על כל יום? עוד שאלה האם יש לי זכות לדרוש לקבל בונוסים כמו כל העובדות?... המשך איך מחשבים ימי חופשה?
כמה חופש מגיע לי?
כמה חופש מגיע לי?
שלום רב אני עובד 80 שעות בחודש כמה מגיע לי ימי חופשה בחודש?... המשך כמה חופש מגיע לי?
אני לא יכול לעבוד בעקבות ניתוח
אני לא יכול לעבוד בעקבות ניתוח
שלום רב. אני מועמד לניתוח החלפת ברך. לאחר ניתוח לא אוכל לחזור לעבוד בתקופת שיקום של חודשיים. מי מפצה אותי כספית על אובדן הכנסה בתקופה זו?... המשך אני לא יכול לעבוד בעקבות ניתוח
מגיע לי יום חופש בתשלום בכל שבוע?
מגיע לי יום חופש בתשלום בכל שבוע?
אני בן 17+ אני עובד. על העבודה שלי ידוע לי שכל שבוע מגיע לי יום אחד חופש בתשלום או שאני יכול לעבוד ביום החופשי שלי שזה שבת, כי אני יהודי?... המשך מגיע לי יום חופש בתשלום בכל שבוע?
אם אני בחופשה אני חייב להגיע לישיבה?
אם אני בחופשה אני חייב להגיע לישיבה?
אם אני בחופש חובה להגיע לישיבת צוות או לא לפי החוק?... המשך אם אני בחופשה אני חייב להגיע לישיבה?
מותר להוריד לי ימי חופשה בדיעבד?
מותר להוריד לי ימי חופשה בדיעבד?
שלום, אני ירדתי לעבוד בחלקיות משרה ואני עובד כיום רק חלק מהימים בשבוע. האם המעסיק זכאי להוריד לי את ימי החופש שצברתי בהתאם ליחסיות המשרה? ... המשך מותר להוריד לי ימי חופשה בדיעבד?
דמי מחלה בשבת
דמי מחלה בשבת
שלום לכם אני סטודנט לעבודה סוציאלית ואני עובד בהוסטל כמדריך. אני עובד לפי שכר שעתי באמצע השבוע ובסופ"ש. הייתי חולה ביום רביעי ולא יכולתי לעבוד מחמישי ועד יום ראשון. ... המשך דמי מחלה בשבת
איך פודים ימי חופשה בהתפטרות?
איך פודים ימי חופשה בהתפטרות?
שלום אני מעוניין להתפטר ממקום עבודתי,אני רוצה לדעת מה מגיע לי במידה ואני מתפטר הצטברו לי 10 ימי מחלה ו8 ימי חופשה. איך אני אוכל לקבל אותם? איך זה עובד? אשמח לקבל עזרה!... המשך איך פודים ימי חופשה בהתפטרות?
האם אני זכאי לדמי מחלה?
האם אני זכאי לדמי מחלה?
אני עובד במסעדה בעיקר בסופי שבוע. בחודש אוקטובר הלכתי הבייתה בסוף המשמרת וברחוב שלי שברתי את היד. המנהל אמר שאני לא זכאי לימי מחלה כי אני עובד רק בסופי שבוע. ... המשך האם אני זכאי לדמי מחלה?
אפשר לקבל שכר עבור ימי חופשה?
אפשר לקבל שכר עבור ימי חופשה?
שלום. ברצוני לדעת אם כתוב לי בתלוש המשכורת שיתרת הדמי מחלה שלי היא 60 שעות. ולא ניצלתי אותם. האם מגיע לי את הכסף הזה בסוף שנה או באחד מהחודשים מוסיפים לי אותם למשכורת? ... המשך אפשר לקבל שכר עבור ימי חופשה?
חופשה שנתית

כל עובד זכאי לחופשה שנתית. אורך החופשה נקבע בהתאם לוותק של העובד במקום עבודתו.
נוער מתחת לגיל 18 זכאי ל18 ימי חופשה בתשלום בשנה. עובדים מעל גיל 18 זכאי ב-4 שנים הראשונות לעבודתו לחופשה בת 14 ימים.
אם העובד עובד אצל אותו מעביד במהלך כל השנה ועבד לפחות 200 ימים הוא זכאי למלוא הימים. אם עבד פחות מ- 200 ימים יהיה מספר ימי החופשה כיחס מספר ימי עבודה בפועל אל מספר 200. (לדוגמא אם נער (מתחת לגיל 18) עבד בפועל 150 ימים בשנה השנייה לעבודה יהיה זכאי ל150/200=0.75*18 ימי חופשה. כלומר 13 ימי חופשה (חלק של יום לא נחשב...))

אם העובד היה עובדו של אותו מעביד פחות משנה שלמה ועבד לפחות 240 ימים הוא זכאי למלוא הימים. אם עבד פחות מ- 240 ימים מספר ימי החופשה כיחס ממספר ימי עבודה בפועל ל 240

עובד שעבד פחות מ-75 ימים זכאי ל"תמורת חופשה" : 4% משכרו.