שלום, אורח

בלי כותרת
200% בבחירות זה רק למבוגרים?
200% בבחירות זה רק למבוגרים?
שלום אני בן 16 ואני עובד במפעל לסבונים רציתי לדעת אם מגיע לי לקבל 200% ביום בחירות לממשלה כי הבוס שלי אומר שמגיע לי 125% כי אני מתחת ל 18. תודה.... המשך 200% בבחירות זה רק למבוגרים?
שילמו לי שכר מינימום?
שילמו לי שכר מינימום?
אני בן 16 ולא מזמן עבדתי באולם אירועים השכר ששילמו לי הוא 165 של עד 8 שעות אך רוב הימים היו 8 שעות ואף הגיעו גם ל-9 אני כבר לא עובד שם יש מה לעשות עם זה?... המשך שילמו לי שכר מינימום?
מה מגיע לסטודנטים?
מה מגיע לסטודנטים?
אני סטודנטית בת 19 וחצי עובדת במקום עבודה באופן חלקי האם מגיע לי ימי הבראה חופשה שנתית ימי מחלה והפרשות לפנסיה מהמעביד?... המשך מה מגיע לסטודנטים?
מתי צריך להפריש פנסיה?
מתי צריך להפריש פנסיה?
אני בת 17.5 ואני עובדת במקום העבודה כבר שנה וחודשיים. האם מקום העבודה צריך להפריש לי פנסיה?... המשך מתי צריך להפריש פנסיה?
גיל לעבודה
גיל לעבודה
שלום, רציתי לדעת אם יש איזהשהיא אופציה שילד מתחת לגיל 14 יעבוד בקיץ אני די בטוח שיש כי פעם הצטלמתי לאיזה משהו ומילאתי טפסים שקשורים לעבודה.... המשך גיל לעבודה
מה החוקים למסיימי י"ב?
מה החוקים למסיימי י"ב?
הבן שלי בן 17 ו-9 חודשים. סיים לימודיו בתיכון וכעת עובד עד לגיוס בעוד 7 חודשים. אני יודעת שיש החרגות בחוק העסקת נוער בתנאים הנ"ל. ... המשך מה החוקים למסיימי י"ב?
עד מתי מותר להעסיק?
עד מתי מותר להעסיק?
אהלן, אני קרן ואני בת 16 בעוד שבועיים, אני חיפשתי עבודה לקראת החופש הגדול ואבא שלי מצא שאני יכולה לעבוד יחד איתו במפעל שבו הוא עובד. הוא עובד בין השעות 4 עד 12 בלילה.... המשך עד מתי מותר להעסיק?
בקיץ מותר להעסיק יותר?
בקיץ מותר להעסיק יותר?
שלום, אני נער בן 16 שעבד בזמן הלימודים ואני יודע שמותר להעסיק עד 40 שעות חודשיות, לכן רציתי לשאול האם בחופש מותר לי יותר שעות בגלל שזה חופש?... המשך בקיץ מותר להעסיק יותר?
מותר להעסיק אותי מתחת לגיל 14?
מותר להעסיק אותי מתחת לגיל 14?
היי אני בסוף הקיץ יהיה בת 14... ואני מחפשת עבודה לקיץ... אבל בכל המקומות אומרים לי שזה לא חוקי להעסיק אותי.. ושמותר רק מגיל 16... איפה אני כן יכולה לעבוד? ... המשך מותר להעסיק אותי מתחת לגיל 14?
למה לא מקבלים עובדים בגילאי 16?
למה לא מקבלים עובדים בגילאי 16?
היי. בזמן האחרון התחלתי לחפש עבודה וכולם מבקשים מגיל 18 ולא מגיל 16. מה הקטע? למה לא נותנים לנו לעבוד בגיל הזה אם כבר מותר לנו?... המשך למה לא מקבלים עובדים בגילאי 16?
הגיל המותר לעבודה

למעסיק אסור להעסיק עובדים מתחת לגיל 15, או 14 בזמן חופשת הקיץ. במידה ומעסיק מעסיק עובדים מתחת לגיל הזה, גם כעבודת קיץ, הוא מבצע עבירה על החוק ולא הנער העובד.

אותו החוק אוסר להעסיק בני נוער מתחת לגיל 16 בין השעות 20:00 ל6:00 ובני נוער בין גיל 16 לגיל 18 בין השעות 22:00 ל6:00.