שלום, אורח

מגיע כסף עבור זמן הנסיעה?
מגיע כסף עבור זמן הנסיעה?
אני עובד קבוע במרחק 55 ק''מ בהבית, נסיעה בכיוון אחד כשעה וחצי (עם פקקים). האם מגיעה לי תשלום עבור זמן הנסיעה? ... המשך מגיע כסף עבור זמן הנסיעה?
משלמים נסיעות רק על צד אחד
משלמים נסיעות רק על צד אחד
שלום. לביתי בת ה 17 פלוס שעובדת נאמר שנסיעות היא תקבל רק צד אחד(הלוך בלבד). האם זה חוקי ואיך ניתן לאכוף זאת מבלי שהיא תיפגע ותפוטר?... המשך משלמים נסיעות רק על צד אחד
מותר לשלם את הנסיעות מהטיפים?
מותר לשלם את הנסיעות מהטיפים?
שלום! אני עובדת בתור מלצרית כבר שישה חודשים. השכר שלי מבוסס על טיפים בלבד (פחות הפרשות) בתלוש השכר שלי מצוין שאני מקבלת תשלום על נסיעות, אך בפועל מעולם לא קיבלתי אותם.... המשך מותר לשלם את הנסיעות מהטיפים?
אין לי רישון ולא משלמים לי נסיעות
אין לי רישון ולא משלמים לי נסיעות
אני רוצה לדעת אם אני יכול לקבל נסיעות. הבוס טוען שיש רכב בעבודה ושאני יוציא רישיון ואקח ואין לי אפשרות לרשיון כרגע. ... המשך אין לי רישון ולא משלמים לי נסיעות
אם אני לא מקבלת נסיעות?
אם אני לא מקבלת נסיעות?
אם אני עובדת בחברה משנה וחצי ולא נותנים לי נסיעות מה צריך לעשות?... המשך אם אני לא מקבלת נסיעות?
האם אני זכאית להחזר נסיעות בין עירוני?
האם אני זכאית להחזר נסיעות בין עירוני?
שלום, אני עובדת בירושלים וגרה בבית שמש, מהמקום עבודה שלי משלמים לי נסיעות של נסיעות בתוך ירושלים, האם אני יכולה לדרוש לקבל יותר כסף לחופשי חודשי לירושלים? ... המשך האם אני זכאית להחזר נסיעות בין עירוני?
מגיע לי לקבל החזר נסיעה?
מגיע לי לקבל החזר נסיעה?
אני עובד בפיצה שקרובה לביתי, ולא לוקח אוטובוס, מגיע לי דמי נסיעות? אני גם בפנימיה, ולפעמים אני מגיע במיוחד לעבודה ומשם אני כן לוקח אוטובוס הלוך וחזור, מגיע לי דמי נסיעות?... המשך מגיע לי לקבל החזר נסיעה?
תשלום חופשי חודשי חלקי
תשלום חופשי חודשי חלקי
אני בת 16.4, גרה בישוב ועובדת בעיר הסמוכה למקום מגורי.אני בדר"כ לא נוסעת באוטובוס לעבודה אלא נוסעת בטרמפים, יצא לי פעם אחת לנסוע ומחיר נסיעה הוא 8.2 עם רב קו. ... המשך תשלום חופשי חודשי חלקי
כמה חייבים להחזיר לי?
כמה חייבים להחזיר לי?
אני בן 16 שעובד כמדריך לקייטנה. בתחילת הקייטנה לא היה לי כרטיס רב קו ומחיר הנסיעות היה 24 שקלים ליום. בהמשך הקייטנה הוצאתי כרטיס רב קו ומחיר הנסיעות היה 12 שקלים ליום.... המשך כמה חייבים להחזיר לי?
צריך לשלם על זמן הנסיעה?
צריך לשלם על זמן הנסיעה?
אני מדריכה בקייטנת קיץ. הקייטנה מתקיימת באופן קבוע בבריכה במושב כלשהו, והילדים מגיעים בהסעה מעיר קרובה. גם שאר המדריכים ואני מגיעים מאותה עיר בהסעה עם הילדים והמעסיקה.... המשך צריך לשלם על זמן הנסיעה?
החזרי נסיעות לעבודה וממנה

עובד זכאי להחזר הוצאות נסיעה לעבודה וממנה, בהתאם להוראות צו ההרחבה בדבר החזר הוצאות נסיעה לעבודה וממנה (להלן:"צו ההרחבה")
שיעור החזר הוצאות הנסיעה יהיה לא יותר מ-25.20₪.
כל עובד הזקוק לתחבורה כדי להגיע למקום עבודתו, זכאי לקבל ממעבידו השתתפות עד המכסימום האמור, בהוצאות נסיעה לעבודה וממנה בעד כל יום עבודה בפועל בו השתמש בתחבורה כדי להגיע למקום עבודתו וזאת גם אם העובד השתמש בפועל ברכבו הפרטי ו/או בטרמפים להגיע לעבודה. גובה החזר הוצאות הנסיעה מחושב על פי עלות נסיעה ברכב ציבורי, אולם אין הדבר מחייב כי עובד ייסע בפועל ברכב ציבורי על מנת לקבל החזר הוצאות נסיעה כאמור.
הוצאות הנסיעה נקבעים על פי מחיר נסיעה מוזל באוטובוס או כרטיס מינוי חודשי מוזל, אשר העובד יכול להוכיחם באמצעות מכתב מחברת האוטובוסים. העובד לא נדרש להציג קבלה בפועל על הנסיעה, שכן כאמור העובד לא נדרש לנסוע בפועל בתחבורה ציבורית על מנת לקבל את ההחזר הנ"ל.
זכאות העובד להחזר הוצאות נסיעה היא ישנם מעל 2 תחנות אוטובוסים בין מקום המגורים למקום העבודה. בהתאם לפסיקה, קיימת חזקה שעובד המתגורר במרחק שאינו עולה על 500 מטרים ממקום עבודתו, אינו זקוק לתחבורה ציבורית ולפיכך לא יהיה זכאי לקבל החזר הוצאות נסיעה.
עובד הזכאי להיות מוסע לעבודה וממנה ברכב המעביד, לא יהיה זכאי להחזר הוצאות נסיעה לעבודה וממנה, אם המעסיק דאג לו להסעה למקום עבודתו ברכב המעביד, והעובד העדיף מטעמי נוחיות אישית שלא להזדקק לאותה הסעה. זה נכון כאשר המעביד דואג להסעה מסודרת שבה ישנן נקודות מפגש ואיסוף קבועות וכן זמני איסוף ופיזור קבועים, ולא כאשר המעביד בדק וגילה שלכל עובדיו יש דרך להגיע לעבודה . אם העובד מוסע לכיוון אחד בלבד( לעבודה או ממנה) הוא יהיה זכאי עד למחצית מסכום ההחזר.
עובד הנעדר מעבודתו מסיבה כלשהיא אנו זכאי להחזר הוצאות נסיעה בעד תקופת היעדרותו.